Плануючи придбання квадратних метрів в багатоповерховому будинку, кожна людина задається питанням: на якому поверсі краще купувати квартиру? Ми підібрали основні плюси і мінуси житла на різних поверхах:

✔️ 1 поверх
▪️ Відмінний вибір, якщо ви побоюєтеся надзвичайних подій. З іншого боку, розташовані на даному поверсі квартири нерідко грабують. Плюс до цього – сторонні погляди і шум з вулиці, вогкість, неприємний запах з підвалу. 
▪️Зручність. Набагато легше завозити будматеріали під час ремонту, заносити важкі сумки, нові меблі й техніку.
▪️Фобії. Віддають перевагу покупці, які бояться висоти або страждаютьклаустрофобією (не переносять замкнутого простору в ліфтах).
▪️Додатково. Є можливість добудувати лоджію, балкон, персональний вхід, посадити квітник або сад.
▪️Бізнес. Можна перевести квартиру в комерційну нерухомість, після продати її під офіс або магазин.

✔️2 поверх
▪️Тут присутні всі недоліки першого, але в меншій мірі. 
▪️Другий поверх особливо зручний для сімей з маленькими дітьми і літніх людей, адже до квартири можна без проблем дістатися пішки, не чекаючи ліфта.

✔️3 – 6 поверх
▪️На цих поверхах уже не так відчуваються автомобільні вихлопи і не так шумно. Повітря чистіше. У той же час квартира розташована ще відносно невисоко.

✔️7 – 10 поверх
▪️Забудьте про вуличний шум і вихлопні гази! З вашої квартири відкривається чудовий вигляд, кімнати щоранку наповнюються світлом і теплом від сонячних променів. Ви запитаєте, на якому поверсі краще жити для здоров’я? Багато хто вважає, що саме на одному з цих. Однак, якщо людина відчуває страх перед висотою, краще обрати квартиру на нижніх поверхах.

Більшість людей обирають «середину» – з 4 по 8 поверх, перевагами якої є:
▪️Шум. Чутність вулиці істотно нижче.
▪️Екологія. Таке розташування вважається найбільш сприятливим.
▪️Ліфт. Поломка ліфта не настільки критична.
▪️Відсутність комах. Можна спати при відчиненому вікні і не боятися укусів комарів.
▪️Надзвичайні ситуації. У разі форс-мажорів можна бути впевненим у порятунку.
▪️Інвестиції. Для подальшого перепродажу або здачі квартири оптимальний варіант.

Вибір поверху краще обговорити з усіма мешканцями майбутньої квартири, адже необхідно враховувати їх вік, стан здоров’я та індивідуальні особливості. Зваживши особисті недоліки і переваги, здійснювати покупку квартири, яка буде до душі. Вдалих покупок! 

.
.
#sales_rubicon_city #rubiconcity #rubicongroupLvivua #винники#новобудова #квартира #rubiconcitylviv #rubicongrouplviv#житловийкомлекс #квартираВинники #новобудовивинники#квартиривідзабудовника #купитиквартирульвів #купитиквартиру#квартиразамістом

Категорії: Корисно знати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *