Як розмістити меблі на кухні, якщо простір не дозволяє втілити найцікавіші ідеї? Ці поради допоможуть зробити комфортною та функціональною кухню, площа якої складає всього 6 квадратних метрів.

Оформити маленьку кухню так, щоб вистачило місця для приготування і прийому їжі, а інтер’єр був гармонійним і стильним – можливо! Головне – дотримуйтеся основних правил облаштування малої кухні:

  • Не захаращуйте простір масивними меблями. Верхні шафки повинні бути невисокими. В ідеалі – замінити їх відкритими полицями або шафами зі склом.
  • По можливості замість стандартної плити виберіть варильну поверхню на дві або три конфорки, а духова шафа – невеликої висоти.
  • Темна меблі і стіни зроблять невелике приміщення кухні ще менше. Тому віддайте перевагу глянсовим поверхням і гарнітуру зі світлими фасадами.
Для тих, хто любить готувати

У цьому варіанті максимум площі відведено для робочої зони. Вона займає три стіни, біля вікна стільниця переходить в невеликий обідній стіл – він може бути використаний під час готування.

Верхні шафки навішені на двох стінах, в один з них можна вбудувати мікрохвильову піч.

Холодильник краще підібрати висотою до 80 см, щоб розмістити його в один рівень зі стільницею.

Вірність традиціям

Очевидний плюс кутового розміщення кухонних меблів в тому, що тут є місце і для зберігання кухонного начиння, і для техніки,
і стіл для чотирьох чоловік. Зверніть увагу, для невеликої кухні особливо актуальна вбудована техніка. Завдяки різноманітності її розмірів, можна раціонально використовувати будь-який простір.

Міні-формат

Крихітна робоча зона і повноцінний обідній стіл на чотирьох – варіант для господині, яка віддає перевагу легким у приготуванні страви і часті посиденьки на кухні. Варильна поверхня на дві конфорки, холодильник і мийка – необхідний мінімум, яким укомплектовано приміщення. Завдяки верхнім шафок, проблем з нестачею місця не буде.

Категорії: Корисно знати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *