Облаштовуємо дитячу кімнату:

🔸Функціональний поділ. Основним принципом облаштування дитячої кімнати є поділ на функціональні зони. У кімнаті повинна бути відпочинкова, ігрова та навчальна зона. Поруч з вікном можна поставити письмовий стіл і додаткові предмети інтер’єру, наприклад стілець, полиці і шафи для шкільного приладдя. Переконайтеся, що дитина також має місце для гри, де зберігатимуться усі коробки з іграшками.

🔸Меблі. Меблі — це одна з найважливіших складових дитячоїкімнати. Варто купити меблі, якими ваша дитина буде користуватись до повноліття. Наприклад, «модульні меблі», в яких окремі елементи функціонують у вигляді модулів, які можна довільно комбінувати, розширювати, змінювати, відповідно до росту дитини та інших її потреб.

🔸Письмовий стіл. Правильно розроблений письмовий стіл пристосований до тілобудови дитини і в той же час “змусить” зберігати правильну поставу.

🔸Колір. Колір має велике значення у дитячій кімнаті. Кольори повинні відповідати не лише Вашим уподобанням і характеру наймолодшого члена сім’ї, а також відповідному освітленню у помешканні. Якщо дитяча кімната розташована на західній чи південній стороні, можна обрати яскравіші, або темніші кольори, оскільки протягом більшої частини дня у кімнаті буде світло й сонячно. В іншому випадку, краще вибрати нейтральні або світлі відтінки.

🔸Підлога. для облаштування дитячої кращим рішенням буде паркет або ламінат. Саме ці матеріали дозволяють тривалий час утримувати підлогу в чистоті, не роблячи прибирання по кілька разів на день. Невеликий килимок можна покласти біля ліжечка, щоб прокидаючись, малятку було не холодно вставати.

🔸Розвивайте мислення дитини
З раннього дитинства потрібно розвивати в дитини творче мислення, тому подбайте про те, щоб в дитячій кімнаті було зображення казкових персонажів, різні предмети незвичайної форми. Також на стіну можна повісити магнітну дошку, де дитина буде з радістю малювати.

.
.
#lifehack_rubicon #rubicongroupLvivua #винники #новобудова#квартира #rubiconcitylviv #rubicongrouplviv #житловийкомлекс#квартираВинники #новобудовивинники #квартиривідзабудовника#купитиквартирульвів #купитиквартиру #квартиразамістом

Категорії: Корисно знати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *