Переваги індивідуального опалення в будинку:

Індивідуальне опалення має переваги над централізованим або автономним – воно може регулюватися власниками житла в залежності від потреб і бажань, що дозволяє істотно заощадити на опалювальних енергоносіях:

✔️ Регулятори, встановлені на батареях, дозволяють встановлювати різний температурний режим в кімнатах.
. 
✔️ Можливість регулювати опалювальний сезон в залежності від особистих уподобань, не чекаючи зниження середньодобової температури.

✔️ Тільки від вас залежить температура в кімнатах. При цьому для виставлення потрібного показника досить повернути один регулятор на котлі.

✔️ Можна встановити мінімальну температуру, якщо в квартирі деякий час ніхто не буде знаходитися. Це дозволить заощадити витрата палива і кошти.

✔️ Економічність. Сучасне обладнання проводиться і налаштовується на економічну витрату енергоресурсів. При цьому ККД (відсоток використання теплової енергії) деяких котлів досягає 92-95%.

✔️ Додаткова установка різних датчиків температури та електронних контролерів скорочує витрату енергоресурсів на опалення.

✔️ Встановлення двоконтурного опалювального агрегату дозволить вам постійно користуватися ще й гарячою водою.
Один з двох контурів, підключених до котла, відповідає за опалення, другий – забезпечення гарячою водою у ванній кімнаті і на кухні.

У житлових будинках від Rubicon Group встановлені сучасні газові двоконтурні котли Navien, які влаштовані таким чином, щоб працювати з перепадами напруги в мережі аж до 30%, яке забезпечуватимуть вашу квартиру теплом і гарячим водопостачанням. З гарантією 36 місяців, від першого запуску. Для власників квартир – безкоштовно.

Обирай квартиру своєї мрії!
(067) 438-14-44
(050) 908-14-44
(063) 960-14-44
http://rubicongroup.com.ua
.
.
#sales_rubicon_city #rubiconcity #rubicongroupLvivua #винники#новобудова #квартира #rubiconcitylviv #rubicongrouplviv#житловийкомлекс #квартираВинники #новобудовивинники#квартиривідзабудовника #купитиквартирульвів #купитиквартиру#квартиразамістом

Категорії: Корисно знати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *