Чому краще обирати новобудову, а не вторинку?

Питання, яке задає собі кожен, хто планує покупку квартири: «Новобудова чи вторинка?». Довгі години пошуку переваг та недоліків кожного виду та вагання щодо вибору можуть зводити з розуму. Адже при купівлі нерухомості потрібно враховувати не тільки ціну та район, в якому вона розташована, але й звертати увагу на метраж, стан та відповідність «ціна-якість».

Для того, аби вам легше було обрати, нагадаємо вам основні переваги новобудови:

  • Можливість змінювати. Якщо ви хочете створити планування вашої мрії, то новобудова буде найкращим варіантом. Зазвичай, у вторинках змінити планування досить важко, адже потрібно розбиратись із документами. Сьогодні забудовники пропонують послуги індивідуального планування на стадії будівництва, що дозволить створити квартиру, яка буде відповідати усім вашим бажанням.
  • Нові інженерні комунікації. Каналізаційні труби, електричні дроти та опалювальна система в новобудовах нова. Ними ще не користувались і немає недоліків, які важко помітити при купівлі вторинки. Адже після покупки квартири «старого фонду» дуже часто нові власники вкладають чимало грошей у заміну або ремонт комунікацій.
  • Ціна. Якщо вкладати свої кошти в новобудову, то можна зекономити чималі гроші. Забудовники пропонують варіанти інвестування у будівництво, коли ціна на квартиру не є високою у порівнянні з квартирами, котрі уже здані в експлуатацію. Нерідко, ціна покупки житла на стадії будівництва є нижчою на 10-20% від ціни на вторинку.
  • Сучасні матеріали. У нових будинках забудовники використовують матеріали, котрі в майбутньому допоможуть зекономити на витратах на світло, газ тощо. Шумоізоляції, утеплення фасадів, гідроізоляції – слова, які не поєднуються із словом «вторинка», так як про таке не знали у другій половині ХХ століття. Часто новим власникам житла доводиться за власний кошт утеплювати фасад своєї квартири, що може вплинути на зовнішній вигляд усього будинку.
  • Район. Під час вибору житла варто врахувати і те, що новобудови часто розміщують у районах з гарними умовами – екологічна зона, спальний район, розвинена інфраструктура. Додатковою перевагою є наявність паркомісць у підвалі будинку або на території. Також більшість забудовників зобов’язуються облаштовувати дитячі майданчики та створити затишну територію біля житлового комплексу.
  • Приватна територія. Житлові комплекси будують таким чином, аби в будинки були розташовані по колу, формуючи таким чином своєрідну площу в центрі, де можна гуляти з дітьми та відпочивати від шуму доріг.
  • Економія на комунальних витратах. Завдяки використанню сучасних технологій, жителі в новобудовах можуть економити на витратах за комуналку. Перевагою також є системи індивідуального опалення, тому можна коригувати температуру в квартирі та знизити витрати на газ та гарячу воду.

Якщо ви не спішите переселятись у будинок, то покупка квартири в  новобудові стане не тільки гарним капіталовкладенням, але й слугуватиме вам затишною домівкою на багато років.

Категорії: Корисно знати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *