🔸10 порад, як візуально збільшити кімнату 🔸

Ми підібрали основні поради, використовуючи які, можна самостійно збільшити простір навіть невеликого приміщення.

1. При підборі матеріалів обирайте світлі пастельні тони без яскравих і темних елементів.

2. Кольорова підлога в світлій кімнаті “розсуне” стіни і зробить її візуально вищою і ширшою.

3. Легкий і світлий текстиль на вікнах також дозволить візуально збільшити простір і зробить кімнату більш повітряної і світлою.

4. Якщо вам необхідно подовжити кімнату, то протилежну стіну оформляємо більш холодним, світлим відтінком. Якщо у вас на шпалерах присутній якийсь принт, то необхідно пам’ятати, що великий малюнок наближає, а невеликий подовжує.

5. Якщо кімната довга і вузька, то її можна розширити за допомогою шпалер з горизонтальною смугою, а також візуально наблизити протилежну стіну за допомогою шпалер або фарби темного теплого відтінку.

6. Хороший інструмент, за допомогою якого завжди вдається збільшити або розширити простір – дзеркала.

7. Меблі підбирайте прості і функціональні. За кольором бажано, щоб вони не відрізнялися від загальної колірної гами кімнати.

8. Додаткове освітлення. Крім сонячного світла і центрального освітлення використовуйте внутрішнє підсвічування і додаткові джерела світла.

9. Якщо вам необхідно розділити кімнату, виділивши якусь зону, використовуйте “поличні” і скляні перегородки. Замість звичайних дверей в кімнату також можна поставити скляну перегородку.

10. При підборі побутової техніки віддайте перевагу вузьким варіантам.

#sales_rubicon_city #rubiconcity #rubicongroupLvivua #винники#новобудова #квартира #rubiconcitylviv #rubicongrouplviv#житловийкомлекс #квартираВинники #новобудовивинники#квартиривідзабудовника #купитиквартирульвів #купитиквартиру#квартиразамістом

Категорії: Корисно знати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *