Не уявляєте свого звичайного дня без приготування їжі? У великій, просторій кухні щовечора збиратись із сім’єю та смакувати домашніми справами, весело розповідати про свій день та насолоджуватись приємною компанією. А потім прибирати та, лежачи в ліжку, не розуміти, чому такі втомлені?
Для вирішення цього питання, ще в 40-х роках ХХ століття дизайнери розробили «Правило робочого трикутника», яке дозволило господиням оптимізувати їхню роботу на кухні, не намотуючи зайвих метрів в одній кімнаті.
В чому полягає?
В ідеалі, робочий трикутник об’єднує три основні зони на кухні: готування, зберігання та миття. Тобто плиту, раковину та холодильник. Тоді були встановлено і стандарти розміщення об’єктів: між точками трикутника відстань має коливатись від 1,2 до 2,7 метрів. Якщо додати усі відстані, то сума повинна не перевищувати 8 метрів та не бути меншою ніж 4 метри.
Основні види трикутника
Лінійний (однорядний). В такому випадку елементи трикутника розташовують вздовж стіни в один ряд, де холодильник та плита по краях, а раковина – між ними. Максимальна відстань між крайніми точками –  3,7 метри. До того ж, більше робочої поверхні потрібно між раковиною і плитою.
Дворядний. Якщо у вас вузька кухня, то такий вид розташування елементів трикутника буде для вас оптимальним. Найкраще розташувати раковину та варильну зону по одній стороні, а холодильник – паралельно. Враховуйте, що мінімальна відстань між рядами має бути 1,2 метра, для того аби було зручно пересуватись по кухні.
П-подібний. Розташовують елементи на трьох стінах в кухні, де вужча стіна повинна мати не менше 2,4 метра. Відстань між паралельними стінами має коливатись від 1,2 до 2,8 метрів. Обов’язково продумайте систему витяжки для плити та врахуйте відстань раковини від каналізаційних труб.
Г-подібний. Частини трикутника розташовують на двох суміжних стінах. Чудово підходить для кухонь із квадратурою від 5 до 10 квадратних метрів. В такому випадку, мийка розташована між плитою та холодильником, а фахівці рекомендують використовувати кутову раковину.
Острівний. В такому випадку елементи трикутника можна розташовувати будь-яким вищеперерахованим способом + острів. На ньому, зазвичай, вмонтовують раковину або варильну поверхню. Для плити важливо продумати систему витяжки, яка буде розташована над островом.
Круговий. Підходить для кухні-студії з островом у вигляді півкола. Тоді елементи трикутника розташовують таким чином: плита та мийка на дугоподібному острові, а холодильник біля стіни. Для того, аби не піднімати рівень підлоги, для правильної роботи стічної труби, рекомендується встановити подрібнювач харчових відходів.
Вам варто зрозуміти, що дотримуватись правил робочого трикутника не обов’язково. Насамперед, облаштовуйте кухню так, аби вам було зручно користуватись усі елементами. Перед плануванням, зніміть усі заміри та складіть детальний план приміщення з урахуванням особливостей ергономіки та розмірів передбачуваних меблів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *