Квартири з ремонтом у ЖК Rubicon City за доступними цінами!

Нерухомість високого класу з усіма умовами для комфортного проживання – секція А1:

1 – кімнатні квартири – площею 38,15м²
2 – кімнатні квартири – площею 70,65 м², 54,95 м², 64,45 м², 60,15 м², 78,85м м².

Комплектація квартир:

➡️ Якісні вікна. Панорамні вікна OPEN TECK™ з двокамерним склопакетом та 5-ти камерним профілем ПВХ збережуть тепло та затишок в квартирі, а енергозберігаючий 5-камерний ПВХ-профіль сприяє скороченню витрат на опаленні та кондиціонуванні квартири.

➡️ Вхідні двері. Металеві вхідні двері з МДФ накладками, протиударні та протипожежні (фірми APLOT) забезпечують надійну тепло-звукоізоляцію, міцність, надійність і герметичність.

➡️ Енергоефективне опалення. Двоконтурний (двохфункційний) газовий котел (фірми NAVIEN виробник Південна Корея). Cучасні газові двохконтурні котли Navien працюють з перепадами напруги в мережі аж до 30%. Гарантія 36 місяців, від першого запуску.

➡️ Високоточні засоби обліку.У квартирах встановлені лічильники (водяний і електричний на загальному коридорі, газовий в квартирі), вода і газ підведені до котла, електрика – до щитка в квартирі.

Можливе індивідуальне планування
Обери квартиру своєї мрії!
(067) 438-14-44
(050) 908-14-44
(063) 960-14-44
http://rubicongroup.com.ua
.
.
#sales_rubicon_city #rubiconcity #rubicongroupLvivua #винники#новобудова #квартира #rubiconcitylviv #rubicongrouplviv#житловийкомлекс #квартираВинники #новобудовивинники#квартиривідзабудовника #купитиквартирульвів #купитиквартиру#квартиразамістом

Категорії: СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *